Kontroler Jakości

Spółdzielnia Inwalidów „SPINS” ZPCHR
ul. Krzywa 14, 19-230 Szczuczyn, woj. podlaskie

Miejsce pracy: Szczuczyn

Zakres obowiązków:

  • Znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie kontroli jakości
  • Kontrolowanie jakości dostarczanych surowców
  • Kontrola sposobu i warunków magazynowania surowców i wyrobów gotowych
  • Reklamowanie wadliwych surowców u dostawców
  • Dokonywanie analiz laboratoryjnych wytwarzanych produktów oraz otrzymywanych surowców
  • Sprawowanie nadzoru nad procesem technologicznym
  • Niedopuszczanie braków lub wyrobów z wadami do obrotu
  • Przestrzeganie przepisów BHP i p/poż.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (licencjat)
  • Mile widziane doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Biegłość w obsłudze komputera (MS Office)
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę na pół etatu
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Interesującą pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

SPINS ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

ul. Kilińskiego 19A 19-230 Szczuczyn Tel +48 (86) 273 51 28 e-mail: spins.szczuczyn@wp.pl www.spins.pl

NIP 7190000336 REGON 000451168

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i referencji do 19 grudnia 2017 r.
na adres e-mail: spins.szczuczyn@wp.pl
Prosimy o dopisanie na CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z
Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.